Zvláštní vlak vyjede z karlovarského horního nádraží v sobotu 20. srpna přesně v 10:00 hodin, do Chodové Plané přijede ve 12:10. Ve vlaku platí jednotná cena zpátečního jízdného 150 Kč. Jízdenka platí zároveň i jako vstupenka na slavnosti do areálu pivovaru. Karlovarský Chodovar expres má ve vlaku zařazený bufetový vůz s pivem zdarma.
Pro účastníky slavností jsou připravené prohlídky pivovaru i skalních sklepů. Hlavní program začíná ve 13:00 hodin v Pivovarské zahradě. Zahrají Plzeňští heligonkáři, country kapela Tsunami a Ewa Farna.
|
Jízdní řád Chodovar Expresu z Karlových Varů do Chodové Plané (20. srpna 2016) |
||
|---|---|---|
|
stanice Tento článek je uzamčenČlánek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme. reklama
autor: Tisková zpráva Zuzana Majerová byl položen dotaz
PotravinyDobrý den, v tomto vašem článku (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Majerova-Trikolora-Doposud-jsme-zili-v-loupezivem-systemu-781696) mě zaujala poslední věta, kde píšete: ,,Pak se vrhneme na potraviny... Kaufland a spol. se mají na co těšit. " Můžete to prosím rozvést? Co pře... Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky
19:28 Ombudsman: Prezident ocenil prvního českého ombudsmana Otakara MotejlaUpřímně nás těší, že Otakara Motejla, prvního českého ombudsmana, dnes prezident Petr Pavel ocenil s… reklama
reklama
| ||




