Český rozhlas: Anketa Šarmantní osobnost zná vítěze

26.07.2021 16:34

Anketa Českého rozhlasu Šarmantní osobnost roku 2020 zná finalisty. Kdo přebere pomyslné žezlo po loňském vítězi, herci, hudebníkovi, skladateli a řediteli divadla Semafor Jiřím Suchém vyhlásí Český rozhlas 19. října na galavečeru v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové.

Český rozhlas: Anketa Šarmantní osobnost zná vítěze
Foto: rozhlas.cz
Popisek: Logo Českého rozhlasu

Mezi nominovanými osobnostmi v pořadí 25. ročníku ankety Šarmantní osobnost jsou zpěvačky Hana Zagorová, Jitka Molavcová a Petra Černocká, spisovatelka Halina Pawlowská, moderátoři Daniel Stach a Jan Rosák, architekt David Vávra, astronom Jiří Grygar a herci Jaroslav Plesl a Jan Přeučil, který získal nejvíce sympatií v internetovém hlasování. Jako každý rok i letos zasílali posluchači v prvním kole tipy na osobnosti prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů a internetu a v druhém kole vybírali z deseti osobností s největším počtem hlasů. 

„Vítěze 25. ročníku Šarmantní osobnosti roku vyhlásí moderátoři Lada Klokočníková a Miroslav Vaňura na galavečeru, který se uskuteční v úterý 19. října 2021 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Hosty říjnového galavečera budou nejen nominované osobnosti, ale i loňský vítěz Jiří Suchý, Big Band Gustava Broma se sólisty, vokální skupina Gentlemen Singers a další hosté,“ řekl ředitel Regionálního vysílání Českého rozhlasu Jan Menger.

Smyslem ankety Šarmantní osobnost, která vznikla v královéhradeckém rozhlase v roce l996, je hledat a oceňovat charismatické osobnosti. Vítězi předchozích ročníků se na základě hlasování posluchačů stali například Marek Eben, Zdeněk Svěrák, Zdeněk Troška, Vladimír Čech, Květa Fialová, Radovan Lukavský, Marie Rottrová, Jiřina Jirásková, Karel Gott, Hana Maciuchová, Viktor Preiss a další.

Více informací najdete na stránkách ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VŠCHT: Na světě je nová kniha o katalýze flaviny

16:11 VŠCHT: Na světě je nová kniha o katalýze flaviny

Profesor Radek Cibulka z VŠCHT Praha společně s profesorem Marcem W. Fraaijem z Univerzity v Groning…