Český rozhlas: Hudební hvězdy vystoupí na vánočním koncertu Českého rozhlasu a Rozhlasu a televize Slovenska

25.11.2015 7:28

V brněnském Sono Centru vystoupí hvězdy z Česka i Slovenska, a to v doprovodu legendárního Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma. Třetí vánoční koncert Českého rozhlasu a Rozhlasu a televize Slovenska se ponese v jedinečné atmosféře popu, rocku i tradiční vánoční atmosféry.

Český rozhlas: Hudební hvězdy vystoupí na vánočním koncertu Českého rozhlasu a Rozhlasu a televize Slovenska
Foto: red
Popisek: Český rozhlas
reklama

Český rozhlas a Rozhlas a televize Slovenska pokračují v dosavadní úspěšné spolupráci.  Letošní, v pořadí už třetí společný, vánoční koncert se tentokrát bude konat 1. prosince v Brně.

„Za dobu své existence získal Rozhlasový Big Band Gustava Broma věhlasné renomé, v šedesátých letech minulého století se zařadil mezi deset nejlepších na světě a stále láká širokou veřejnost. Jsem rád, že Český rozhlas se už 75 let může pyšnit takovýmto hudebním tělesem. Dodnes přicházejí noví hráči, získávají cenné zkušenosti a udržují tak mladého ducha celé kapely. Věřím, že vánoční koncert s vynikajícím česko-slovenským obsazením bude neopakovatelným zážitkem,“ uvedl prozatímní ředitel Českého rozhlasu Karel Zýka.

V rytmu swingu s big bandem zazpívají Ilona Csáková, Dasha, Kamila Nývltová, ze slovenských interpretů vystoupí Robo Opatovský, Peter Lipa, Jozef Kuriľák i Detský a dievčenský spevácky zbor Slovenského rozhlasu. Na jevišti Sono Centra se večer potkají i s kapelou No Name, vše pod taktovkou dirigenta Vlado Valoviče.

Nad koncertem přijal záštitu primátor města Brna Petr Vokřál. První tóny zazní už v 19.00 hodin, díky unikátní architektuře klubu si diváci vychutnají prvotřídní akustiku. Večerem bude provázet moderátorská dvojice Ivana Ilgová a Jiří Kokmotos. Vstupenky jsou k dispozici v prodejní síti Ticketportal.

www.vanocnikoncert.rozhlas.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČSÚ: Po třech měsících růstu důvěra v ekonomiku v říjnu opět klesá

10:53 ČSÚ: Po třech měsících růstu důvěra v ekonomiku v říjnu opět klesá

Souhrnný indikátor důvěry se oproti září snížil o 4,5 bodu a vrátil se přibližně na svoji červencovo…