Český rozhlas: Hudební hvězdy vystoupí na vánočním koncertu Českého rozhlasu a Rozhlasu a televize Slovenska

25.11.2015 7:28 dop.

V brněnském Sono Centru vystoupí hvězdy z Česka i Slovenska, a to v doprovodu legendárního Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma. Třetí vánoční koncert Českého rozhlasu a Rozhlasu a televize Slovenska se ponese v jedinečné atmosféře popu, rocku i tradiční vánoční atmosféry.

Český rozhlas: Hudební hvězdy vystoupí na vánočním koncertu Českého rozhlasu a Rozhlasu a televize Slovenska
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Český rozhlas a Rozhlas a televize Slovenska pokračují v dosavadní úspěšné spolupráci.  Letošní, v pořadí už třetí společný, vánoční koncert se tentokrát bude konat 1. prosince v Brně.

„Za dobu své existence získal Rozhlasový Big Band Gustava Broma věhlasné renomé, v šedesátých letech minulého století se zařadil mezi deset nejlepších na světě a stále láká širokou veřejnost. Jsem rád, že Český rozhlas se už 75 let může pyšnit takovýmto hudebním tělesem. Dodnes přicházejí noví hráči, získávají cenné zkušenosti a udržují tak mladého ducha celé kapely. Věřím, že vánoční koncert s vynikajícím česko-slovenským obsazením bude neopakovatelným zážitkem,“ uvedl prozatímní ředitel Českého rozhlasu Karel Zýka.

V rytmu swingu s big bandem zazpívají Ilona Csáková, Dasha, Kamila Nývltová, ze slovenských interpretů vystoupí Robo Opatovský, Peter Lipa, Jozef Kuriľák i Detský a dievčenský spevácky zbor Slovenského rozhlasu. Na jevišti Sono Centra se večer potkají i s kapelou No Name, vše pod taktovkou dirigenta Vlado Valoviče.

Nad koncertem přijal záštitu primátor města Brna Petr Vokřál. První tóny zazní už v 19.00 hodin, díky unikátní architektuře klubu si diváci vychutnají prvotřídní akustiku. Večerem bude provázet moderátorská dvojice Ivana Ilgová a Jiří Kokmotos. Vstupenky jsou k dispozici v prodejní síti Ticketportal.

www.vanocnikoncert.rozhlas.cz

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Jozef Síkela byl položen dotaz

Zákaz spalovacích motorů

Co jste jako ministr průmyslu udělal nebo v nejbližší době, například během našeho předsednictví, uděláte pro zrušení nebo přinejmenším odálení zákazu spalovacích motorů? Nebo už připravujete nějaké dotace pro lidi, aby si mohli elktoauta pořídit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Dům z trestné činnosti se podařilo prodat za více než 12 milionů

22:54 ÚZSVM: Dům z trestné činnosti se podařilo prodat za více než 12 milionů

ÚZSVM v Olomouci prodal rodinný dům v obci Droždín za více než 12 milionů korun. Nemovitost se podař…