Český rozhlas Rádio junior dnes oficiálně představuje svého maskota:

11. 11. 2013 15:49

Rádiem Junior teď vládne zvláštní napětí a zvědavost. V soutěži „Vylušti vzkaz aneb Kdo je maskotem Rádia Junior“ děti zjistily, že je tu s námi cosi jménem Ušoun Rušoun. Ale kdo to tedy vlastně je?

Český rozhlas Rádio junior dnes oficiálně představuje svého maskota:
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Ušoun je takové milé, přátelské rozhlasové strašidlo, které tuze rádo, tu a tam, ztropí nějakou neplechu ve vysílání. Proto se mu také přezdívá Rušoun.  Občas se tak stane, že se nám z vysílání ztratí říkanka, šňůra od sluchátek moderátora je zamotaná do opěradla židle nebo se v písničce začnou ozývat prapodivné zvuky. Občas si Ušoun do vysílání jen tak kýchne, škytne, bafne... Zkrátka baví ho, když nás lidi přivádí do rozpaků a neustále nás rád přesvědčuje o své přítomnosti.

Rád zlobí a dělá různé vylomeniny, ale uvnitř je to dobrák a věrný kamarád. Má obrovské anténové uši, kterými může přijímat vysílání, ale také vysílat různé, třeba právě ty rušivé signály. Jeho uši jsou barevné - tak, jako je barevné vysílání Rádia Junior - a mění se podle toho, jakou má zrovna náladu nebo co právě dělá.  Člověk si tak nikdy nemůže být úplně jistý, jak zrovna v tu chvíli vypadá.

Posluchači budou Ušouna stále častěji potkávat ve vysílání, na webových stránkách i na různých společenských akcích a setkáních Rádia Junior.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo kultury se ohrazuje vůči nepravdivým informacím, zveřejněným v deníku Právo

22:37 Ministerstvo kultury se ohrazuje vůči nepravdivým informacím, zveřejněným v deníku Právo

Vyjádření ministerstva kultury k článku v deníku Právo