Český rozhlas: Radiožurnál představuje Zázraky medicíny

02.05.2017 10:12

Tým reportérů Radiožurnálu připravil jedenáct strhujících reportáží v rámci unikátního projektu Radiožurnálu - Zázraky medicíny. Od dnešního dne až do 12. května mají posluchači možnost slyšet každý den jeden díl o průběhu těch nejnáročnějších lékařských zákroků přímo z prostředí operačních sálů vybraných nemocnic v České republice.

Český rozhlas: Radiožurnál představuje Zázraky medicíny
Foto: red
Popisek: Český rozhlas
reklama

Právě dnes začíná speciální projekt Radiožurnálu - Zázraky medicíny. Každý den až do 12. května Radiožurnál odvysílá vždy v 8:50 reportáž přímo z operačních sálů nemocnic po celé České republice. Postupně se představí ti nejlepší lékaři současnosti a způsoby, jak pacientům pomáhají. Již dnes se dozvíte o nové odbočce k srdci, zítra o krkonošských expertech na ruce. Poslední den projektu 12. května bude patřit hodinovému Speciálu o medicíně, lékařích a pacientech v Česku.

„Zázraky medicíny jsou jedním z nejzajímavějších seriálů Radiožurnálu v letošním roce. A to hlavně díky všem lékařům, kteří na něm spolupracovali a kteří z velké části své operace i sami živě během zákroku komentovali,“ uvedl šéfredaktor Radiožurnálu Ondřej Suchan.

Jedinečný projekt Radiožurnálu přináší ve své zpravodajsko-publicistické skladbě programu autentické reportáže z lékařského prostředí tak, jak doposud nebyly pro Český rozhlas zpracovány.

Vysílání bude možné poslouchat odkudkoli také prostřednictvím mobilní aplikace iRadio. Záznam každého dílu ve formě audio záznamu, videí a unikátních fotografií bude k dispozici na webových stránkách ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Češi v Kábulu uctili památku padlých kolegů a kamarádů

22:03 Armáda ČR: Češi v Kábulu uctili památku padlých kolegů a kamarádů

Příslušníci 21. Úkolového uskupení Armády ČR v misi Resolute Support pochodem kolem základny HKIA v …