Český rozhlas posílá na zpravodajské posty do zahraničí zkušené novinářky Kateřinu Havlíkovou a Zdeňku Trachtovou

31.01.2023 16:14 | Tisková zpráva

Český rozhlas mění rozsáhlou síť svých zahraničních zpravodajů. Kateřina Havlíková na postu stálého zpravodaje v Polsku vystřídala Martina Dorazína, který je v současnosti stálým válečným zpravodajem na Ukrajině.

Český rozhlas posílá na zpravodajské posty do zahraničí zkušené novinářky Kateřinu Havlíkovou a Zdeňku Trachtovou
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Další posilou zahraničního zpravodajství je Zdeňka Trachtová, posluchačům bude přinášet kompletní informace z Bruselu místo Viktora Daňka. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Návrh změn mýtného systému po roce 2029

7:23 Úřad vlády: Návrh změn mýtného systému po roce 2029

Mýtný systém v České republice čeká zásadní modernizace.