
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Už při minulých parlamentních volbách si voliči velmi oblíbili takzvané kroužkování a nejinak tomu bude i ve volbách nadcházejících. Některým vrcholovým politikům to zřejmě udělá na čele pár velmi hlubokých vrásek. Jedním z nich bude se značnou pravděpodobností i pověřený předseda ODS, Martin Kuba. Podle bookmakerů sázkové kanceláře Chance existuje vysoká pravděpodobnost, že se Kuba do parlamentu vůbec nedostane.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.
Bez elektrické energie si moderní život již neumíme představit. Nejen že nám slouží, ale také je vel…