City Mobile zavádí převod nevyužitých jednotek po dobu 3 měsíců

06.08.2014 15:45 | Zprávy

Telekomunikační společnost City Mobile přináší a navrací na mobilní trh převod nevyužitých jednotek. U všech našich nových „+“ tarifů nyní zavádíme převod nevyužitých jednotek a to po dobu 3 měsíců.

City Mobile zavádí převod nevyužitých jednotek po dobu 3 měsíců
Foto: Archiv
Popisek: Mobilní telefon - ilustrační foto.

To platí jak pro současné, tak pro nové zákazníky. Prakticky to znamená, že pokud si pořídíte například tarif City Mini+ a první měsíc využijete pouze 40 minut, do dalšího měsíce se Vám převádí zbylých 60 minut, a pokud byste v druhém měsíci neprovolali ani minutu, budete mít ve 3. měsíci celkově 260 minut (ve 4. měsíci by již pak 60 minut z 1. měsíce propadlo). Máte tedy nyní šanci využít všechny své zaplacené jednotky a nehrozí, že by Vám, jak je nyní zvykem na konci měsíce propadly. Stejným způsobem se pak také převádí nevyužité SMS zprávy. Všechny balíčky u nových tarifů, které si objednáte v naší samoobsluze od teď mají taktéž 3 měsíční převoditelnost. Pozn. Volné jednotky se u nejvýhodnějšího (ne)omezeného tarifu CITY CALL nepřevádí.

Tarif KOMBI+ – kombinace SMS a volání

Představujeme nový tarif KOMBI+, který obsahuje kombinaci SMS a volání ve stejné míře. Což znamená, že za částku 249 Kč měsíčně nyní získáte 100 volných minut do jakékoliv sítě, 100 SMS do všech sítí a navíc neomezené volání do naší sítě. Nevyužité jednotky se opět převádějí do dalších
 měsíců (až do 3).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha investuje do zázemí pro zaměstnance

16:18 Letiště Praha investuje do zázemí pro zaměstnance

Letiště Praha vyhlašuje veřejnou zakázku na zhotovitele nového parkovacího domu určeného pro zaměstn…