CzechInvest: Dvanáctka českých start-upů se představila na TechCrunch Disrupt v Berlíně

12. 12. 2018 21:06

Na technologické konferenci start-upy prezentovaly své produkty a služby a poslechly si rady odborníků ohledně expanze na německý trh.

CzechInvest: Dvanáctka českých start-upů se představila na TechCrunch Disrupt v Berlíně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

V posledních dvou listopadových dnech se do německého hlavního města sjeli start-upy a start-upoví odborníci i nadšenci z celého světa. S podporou agentury CzechInvest a Ministerstva zahraničních věcí sem zamířilo i dvanáct českých začínajících inovativních firem. V českém pavilonu se představily start-upy Sharry Europe, Ackee, VIP trust, Pixelmate, Leadspicker, Data4You, PocketVirtuality, VRGineers, StatusDroid, YourSolution, SmartGuide a UNIOSO. Posledním čtyřem jmenovaným částečně hradil účast na konferenci projekt CzechDemo agentury CzechInvest.

Den před konáním samotné konference start-upy navštívily německou pobočku firmy AirBnB a v berlínském co-workingovém centru Space Shack se zúčastnily panelové diskuse na téma expanze českých start-upů do Německa. Obě návštěvy pomohlo CzechInvestu zorganizovat Velvyslanectví České republiky v Německu.

S podporou projektu CzechDemo ve výši 50 až 100 procent se mohou české start-upy účastnit vyhlášených mezinárodních start-upových akcí a během networkingu na nich navazovat důležité kontakty. Do 7. prosince 2018 agentura CzechInvest přijímá do projektu CzechDemo přihlášky start-upů, které by se koncem února 2019 chtěly představit japonské start-upové scéně na konferenci Slush Tokyo 2019.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Generální štáb slaví 100 let, u zrodu stáli francouzští důstojníci

22:49 Armáda ČR: Generální štáb slaví 100 let, u zrodu stáli francouzští důstojníci

Generální štáb Armády České republiky si 15. října připomíná datum vzniku svého historického předchů…