CzechInvest: Londýn a Tel Aviv čekají na nadějné české start-upy

7. 4. 2019 11:44

V druhé polovině července 2019 vezme CzechInvest vybrané start-upy do Londýna, aby je zde ve spolupráci s místním inkubátorem Startup Manufactory a zdejší českou ambasádou představil místní start-upové komunitě. Ve dnech 18. až 19. září 2019 pak jinou start-upovou skupinu doprovodí na DLD Tel Aviv Innovation Festival do Izraele. Začínající podnikatelé, kteří by se chtěli zúčastnit, se mohou hlásit do 2. května 2019.

CzechInvest: Londýn a Tel Aviv čekají na nadějné české start-upy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest
reklama

Týden plný setkání s londýnskou start-upovou komunitou, kontaktů na potenciální partnery a nových zkušeností vyvrcholí v pátek 19. května 2019, kdy si vybrané start-upy vyzkouší prezentaci před obchodními partnery a možnými investory. S podporou projektu CzechMatch mohou účastnící se start-upy čerpat 75 až 100 procentní slevu na letenky, předodletové školení, až desetihodinový mentoring na místě, kancelářské zázemí a zprostředkování schůzek s potenciálními partnery a investory na míru.

Na mezinárodní akci DLD Tel Aviv Innovation Festival (ZDE) se každoročně schází kapacity high-tech průmyslu, navazují zde kontakty a vyměňují si nápady. Festival je líhní budoucích inovací a technologického vývoje. Start-upy, které by se chtěly konference zúčastnit s podporou projektu CzechDemo agentury CzechInvest, získají zcela zdarma poradenství od zkušených mentorů v rozsahu až 10 hodin. Dále mohou čerpat 75 procentní slevu na letenky, vstup a prezentační stánek na akci, dále na marketingové materiály a jejich překlady. Čeká je zde i CzechInvestem připravený doprovodný program, během kterého se setkají s místní podnikatelskou komunitou.

Do projektů CzechDemo a CzechMatch se mohou české start-upy hlásit do 2. května 2019. Podrobné informace včetně přihlášek najdou ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hospodářská komora, Svaz obchodu a cestovního ruchu a Asociace hotelů: Vláda by mohla po Velikonocích postupně otevřít některé provozovny

17:05 Hospodářská komora, Svaz obchodu a cestovního ruchu a Asociace hotelů: Vláda by mohla po Velikonocích postupně otevřít některé provozovny

Hospodářská komora, Svaz obchodu a cestovního ruchu a Asociace hotelů a restaurací předložily vládě …