CzechInvest představí v Ostravě deset nejkreativnějších startupů roku 2022

02.02.2022 17:56 | Tisková zpráva

Už pátým rokem CzechInvest organizuje soutěž Creative Business Cup, která vybírá nejlepší startupy z oblasti kreativního průmyslu

CzechInvest představí v Ostravě deset nejkreativnějších startupů roku 2022
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

Národní kolo soutěže Creative Business Cup 2022 se uskuteční offline i online 10. března 2022 od 16:00 v ostravském Brick House. Soupeřit mezi sebou bude desítka nejkreativnějších startupů České republiky. Vítěz bude reprezentovat Českou republiku na globálním finále soutěže v Kodani.

Finále národního kola se zúčastní deset českých startupů z vybraných oblastí kulturních a kreativních průmyslů. Mezi ně patří kupříkladu software, design, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba, rozhlas, televize, ale i počítačové hry či 3D tiskárny.

V rámci programu dojde také na networking či divadelní scénku. Akcí provází Albert Čuba z Divadla Mír.

O soutěži Creative Business Cup

Creative Business Network je nezisková organizace, která se zabývá podporou startupů z oblasti kreativních průmyslů. Od roku 2012 každoročně pořádá mezinárodní soutěž Creative Business Cup, která má za cíl podporovat kreativní startupy, propojovat je navzájem a pomoci jim při hledání investora i dobývání zahraničních trhů. Organizátorem českého národního kola soutěže je už pátým rokem Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

mandát

Je pravda, že nově zvolení europoslanci se ujmou mandátu až příští týden? Proč až tak pozdě? A co mě zajímá víc je, zda teda do té doby rozhodují ještě poslanci, co třeba ani neobhájili mandát? Jestli to tak funguje, tak podle mě u některých může dojít třeba i ke korupci nebo k urychleným hlasováním...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ERÚ: Úřad udělil za protispotřebitelské praktiky pokuty za 12 milionů korun

13:04 ERÚ: Úřad udělil za protispotřebitelské praktiky pokuty za 12 milionů korun

Energetický regulační úřad (ERÚ) tvrdě trestá protispotřebitelské praktiky dodavatelů a zprostředkov…