CzechTourism: 15. října skončil příjem žádostí o podporu eventů 2016

17.10.2015 12:07

CzechTourism podpoří i v roce 2016 řadu akcí, které mají významný přínos pro incomingový i domácí cestovní ruch. Na webových stránkách agentury CzechTourism je otevřen online formulář, jehož prostřednictvím budou moci pořadatelé eventů konaných v roce 2016 žádat o partnerskou spolupráci.

CzechTourism: 15. října skončil příjem žádostí o podporu eventů 2016
Foto: CzechTourism
Popisek: Logo Czech Tourism

Partnerství jsou určena pro tradiční kulturní, sportovní či společenské eventy, ale i pro začínající projekty. Formulář byl k dispozici na webových stránkách agentury CzechTourism od 15. září do 15. října 2015 v pravém menu pod názvem Partnerství – Eventy 2016. U jednotlivých kolonek k vyplnění je připojena informační ikonka, která vysvětluje některé formulace a pomáhá a usnadňuje uchazečům vyplnit daný formulář.

Hodnoticí kritéria formuláře budou zohledňovat např. návštěvnost akce, unikátnost či tradici daného eventu, počet TV stanic zajišťujících přenos akce do zahraničních médií, počet domácích i zahraničních návštěvníků apod. V říjnu a listopadu 2015 následně proběhne hodnocení přihlášek.

Cílem agentury CzechTourism je transparentnost posuzování jednotlivých žádostí díky jasně stanoveným kritériím, která budou stejná pro všechny žadatele. Díky tomuto postupu bude možné zajistit a monitorovat efektivitu vynaložených veřejných prostředků, zhodnotit přínos akce pro cestovní ruch a také přínos pro destinaci (region), ve které se bude konat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: V královském městě u řeky Ohře přibyly další tři nové Oranžové přechody

21:44 Nadace ČEZ: V královském městě u řeky Ohře přibyly další tři nové Oranžové přechody

Hned tři přechody pro chodce se podařilo nově nasvítit v kadaňské lokalitě Na Podlesí. Stalo se tak …