CzechTourism zveřejnil profily návštěvníků v krajích

17.11.2020 9:39 | Zprávy

Agentura CzechTourism zveřejnila na stránkách Marketingového informačního systému nové krajské infografiky, které rozšiřují pravidelné sestavy Českého statistického úřadu obsazenosti ubytovacích zařízení.

CzechTourism zveřejnil profily návštěvníků v krajích
Foto: CzechTourism
Popisek: Logo Czech Tourism

Reporty spojují data ze tří informačních zdrojů – GSM data z projektu RODOS, regionální satelitní účet cestovního ruchu ČSÚ a data z vlastního projektu agentury Tracking domácího a příjezdového cestovního ruchu a zaměřují se především na profil návštěvníka. Data pomohou lépe cílit marketingové kampaně.

„Díky unikátnímu propojení třech datových zdrojů nabízíme jak odborníkům, tak podnikatelům v cestovním ruchu a médiím komplexnější pohled na cestovní ruch,“ říká Jan Herget ředitel agentury CzechTourism a doplňuje: „Díky informacím z přímého sběru dat (Tracking) ukazujeme detailní profil návštěvníků daného kraje. To znamená včetně turistů, kteří se ubytují i v jiných než v hromadných ubytovacích zařízeních a včetně jednodenních návštěvníků, kteří v Česku nepřenocují vůbec.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Dotace

Když budou Babišovi nebo komukoliv zastaveny dotace, proč bysme to měli doplácet my z našich peněz? Tak žádné peníze nedostane a tečka nebo to si je jako vezme dotyčný z rozpočtu? Tomu nerozumím a děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS zahájil řízení v oblasti domácích potřeb

20:14 ÚOHS zahájil řízení v oblasti domácích potřeb

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) v polovině května zahájil správní řízení s několika vzáj…