Dětský letní tábor ve Smilovicích s hasiči

31.07.2017 20:52 | Zprávy

Příslušníci HZS Středočeského kraje a MV-GŘ HZS ČR potěšili představením hasičské práce a zároveň poučili více než 200 dětí na dvou turnusech letního dětského tábora.

Dětský letní tábor ve Smilovicích s hasiči
Foto: udalosti112.cz
Popisek: Hasičský záchranný sbor ČR - logo

Ve dnech 11. a 25. července 2017 příslušníci HZS Středočeského kraje spolu s kolegy z MV-GŘ HZS ČR zabezpečili pestrý program pro děti a mládež na dětském letním táboře Generálního finančního ředitelství ve Smilovicích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŠMT: V Karolinu dostali dekrety noví profesoři a profesorky

19:15 MŠMT: V Karolinu dostali dekrety noví profesoři a profesorky

Slavnostní akt ve Velké aule Karolina přinesl jmenování 93 nových profesorů a profesorek, kteří přev…