Dětský letní tábor ve Smilovicích s hasiči

31.07.2017 20:52 | Zprávy

Příslušníci HZS Středočeského kraje a MV-GŘ HZS ČR potěšili představením hasičské práce a zároveň poučili více než 200 dětí na dvou turnusech letního dětského tábora.

Dětský letní tábor ve Smilovicích s hasiči
Foto: udalosti112.cz
Popisek: Hasičský záchranný sbor ČR - logo

Ve dnech 11. a 25. července 2017 příslušníci HZS Středočeského kraje spolu s kolegy z MV-GŘ HZS ČR zabezpečili pestrý program pro děti a mládež na dětském letním táboře Generálního finančního ředitelství ve Smilovicích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

22:33 VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

Ženy od 45 let mají nárok na screeningové mamografické vyšetření jednou za dva roky.