E-shop knihy.tyden.cz oficiálně vstupuje na knižní trh

16.09.2015 14:15

Knižní trh se rozrostl o nový on-line portál, jehož oficiální provoz byl zahájen koncem srpna letošního roku.

E-shop knihy.tyden.cz oficiálně vstupuje na knižní trh
Foto: EMPRESA MEDIA
Popisek: knihy.tyden.cz

E-shop vydavatelství Empresa Media zahrnuje tisíce kvalitních titulů od beletrie, literatury faktu po školní učebnice. Spotřebitelé jsou o novém knižním portálu informováni především díky tištěné inzerci a televizním spotům, které vysílá prostřednictvím svých televizních stanic TV Barrandov.

Cílem nově spuštěného knižního portálu je nabídnout zákazníkům široký sortiment literatury v kombinaci s jednoduchou formou objednávky. K tomu také směřuje motto - Méně starostí s nákupem, více času na čtení.

„Velmi nás překvapil počet objednávek po spuštění televizní kampaně. Největší zájem je o učebnice pro základní, střední a vysoké školy, kterých se prodávají stovky denně. Zajímavé je, že u nás nejvíce nakupují lidé z menších měst a obcí, což je dané nejspíše tím, že je pro ně pohodlnější si knihy objednat na našem e-shopu než jet do vzdáleného města do knihkupectví,“ řekl Daniel Köppl, generální ředitel vydavatelství Empresa Media. 

Tituly objednané přes on-line prodej si zákazníci mohou vyzvednout také osobně v kamenné prodejně na adrese Arkalycká 951/3, Praha 4. Do knihkupectví je bezbariérový přístup, což platí i pro pohyb uvnitř.

V současné chvíli katalog knihy.tyden.cz zahrnuje 171 000 titulů od 3 900 nakladatelů. Čtenář si může přečíst na 7 846 ukázek z knih.

Vydavatelství EMPRESA MEDIA vlastní TV Barrandov a produkční společnosti Real TV. Portfolio vydavatelství zahrnuje časopis Týden, společenský týdeník Sedmička, časopis Instinkt, časopis  Exkluziv, měsíčník Interview  dále tituly pro mládež Popcorn a Top Dívky, odborný časopis MarketingSalesMedia a elektronický deník Týden.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MPO: Rok od uzavření první dohody dosáhla ČD Cargo úspory energie 28 827 MWh

22:23 MPO: Rok od uzavření první dohody dosáhla ČD Cargo úspory energie 28 827 MWh

Společnost ČD Cargo jako jedna z prvních navázala spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu v ob…