ERÚ: Novým ředitelem sekce regulace je Jan Nehoda

17.07.2014 10:12

Novým ředitelem sekce regulace dnes předsedkyně Energetického regulačního úřadu (dále jen „ERÚ“) jmenovala Jana Nehodu. Dosavadní ředitelka této sekce Martina Krčová z vážných zdravotních důvodů na svou funkci rezignovala, ale nadále zůstává místopředsedkyní ERÚ pro oblast regulace. Veškerou agendu včetně vyjednávání o nových regulačních obdobích v elektroenergetice a plynárenství s okamžitou platností přebírá J. Nehoda.

ERÚ: Novým ředitelem sekce regulace je Jan Nehoda
Foto: ERÚ
Popisek: ERÚ

„Jan Nehoda je vysoce hodnocený profesionál v oblasti energetiky a bude určitě přínosem pro práci úřadu v této složité době, kdy musíme velmi pohotově reagovat na legislativní změny a připravit nové návrhy vyhlášek pro IV. regulační období v elektroenergetice i plynárenství. Paní místopředsedkyni Krčové přeji co nejrychlejší uzdravení a počítám s tím, že se na tuto pozici opět vrátí,“ uvedla předsedkyně ERÚ Alena Vitásková.

Jan Nehoda dosud v Energetickém regulačním úřadu pracoval v oddělení sítí a organizace trhu pro oblast plynárenství. V oboru plynárenství se pohybuje více než třicet let, před svým nástupem na ERÚ působil v soukromém sektoru, například jako provozní ředitel společnosti Transgas nebo jednatel firmy NET4GAS.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČOI: Předváděcí akce historicky poprvé bez nekalých praktik

11:27 ČOI: Předváděcí akce historicky poprvé bez nekalých praktik

Česká obchodní inspekce zaznamenala v 1. čtvrtletí 2018 značný pokles porušení zákonů v oblasti koná…