Elvis poprvé v Česku! Světová show Elvis – Live on Screen 8. června v O2areně Praha

24.05.2018 11:28

Během vojenské služby na sklonku 50. let v někdejším Západním Německu se Elvis Presley na party zamiloval do nádherné čtrnáctileté modrooké dívky Priscilly Beaulieu. Když tehdy Priscilla vešla do místnosti, Elvis v úžasu vyskočil ze židle se slovy: „Kde ses celý můj život schovávala?“

Elvis poprvé v Česku! Světová show Elvis – Live on Screen 8. června v O2areně Praha
Foto: repro/internet
Popisek: Elvis Presley
reklama

Po návratu z vojny domů Priscille v jednom kuse telefonoval a poté se mu podařilo přemluvit dívčiny rodiče, aby jí dovolili žít v jeho vile Graceland v americkém Memphisu.

Priscilla ve svém životopise po letech přiznala: „Učil mně všechno: jak se oblékat, jak chodit, jak se líčit a česat, jak se chovat, a taky jak milovat. A já to všechno dělala tak, jak si přál“. Vzali se 1. května 1967 v Las Vegas a rok později se jim narodila dcera Lisa Marie. Elvis dceru zbožňoval a svou lásku projevoval přehnanými dary. K druhým narozeninám od něj dostala např. diamantový prsten a norkový kožich. Zato ale pozapomínal na manželku Priscillu. Přesto očekával, že jeho žena na něho bude oddaně čekat za branami Gracelandu, a dokonce jí zakázal i zajímavé filmové nabídky, protože sám dobře věděl, jak to v Hollywoodu chodí.

Těžko lze uvěřit tomu, že se z naivní Priscilly, stala úspěšná herečka a především velmi podnikavá byznysmenka, která se zasloužila o to, že Elvis Presley dodnes patří mezi nejúspěšnější světové umělce. Priscilla stojí i za světovou show Elvis - Live on Screen, díky které 8. června v O2 Areně Praha ožijí slavné písně krále rokenrolu. Elvise na koncertě doprovodí Český národní symfonický orchestr. Fanoušci uvidí Elvise na velkoplošné LCD obrazovce, ze které jim bude zpívat na originálních záběrech včetně nově zremasterovaných zvukových záznamů. Spojení jeho nádherného hlasu s živým orchestrem a vokály vytvoří velkolepou show jednoho z nejslavnějších zpěváků všech dob, který se tímto vrací na světová pódia.

Priscilla pak během koncertu odvypráví mnoho osobních příběhů spojených s Elvisem. Tuhle premiéru si rozhodně nenechte ujít!

Více na http://www.jvsgroup.cz/koncert/elvis-presley-live-on-screen-10184

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pivovar Dudák slaví deset let od uvaření první várky piva Otavský zlatý

22:11 Pivovar Dudák slaví deset let od uvaření první várky piva Otavský zlatý

Oslava 10. výročí od uvaření první várky piva Otavský zlatý se odehraje tuto sobotu 15. 8. 2020. Řed…