Evropsko-Ázerbájdžánská obchodní komora podepsala memorandum s Ázerbájdžánskou republikou

07.03.2018 9:50 | Zprávy

Ve středu 21. února bylo podepsáno memorandum o spolupráci mezi Velvyslanectvím Ázerbájdžánské republiky v ČR a Evropsko-Ázerbájdžánskou obchodní komorou.

Evropsko-Ázerbájdžánská obchodní komora podepsala memorandum s Ázerbájdžánskou republikou
Foto: pixabay.com
Popisek: Ázerbájdžán

Podpis memoranda dokazuje důležitost Evropsko-Ázerbájdžánské obchodní komory, která podporuje rozvoj bilaterálních obchodních i kulturních vztahů mezi Českou republikou a Ázerbájdžánem.

Memorandum o spolupráci podepsali v polovině února velvyslanec Ázerbájdžánu v České republice J. E. Farid Šafijev a prezident Evropsko-Ázerbájdžánské obchodní komory David Snášel.

Jedním z výsledků dosavadní česko-ázerbájdžánské spolupráce je nedávná dohoda mezi automobilkou TATRA TRUCKS a ázerbájdžánským podnikem GANJA AUTOMOBILE PLANT o výrobě automobilů Tatra v Ázerbájdžánu, kterou Evropsko-Ázerbájdžánská obchodní komora pomohla zprostředkovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Temelínští technici mění bezpečnostní potrubí

16:32 ČEZ: Temelínští technici mění bezpečnostní potrubí

V hloubi podzemních chodeb pod Jadernou elektrárnou Temelín probíhá technicky náročná modernizační a…