Evropsko-Ázerbájdžánská obchodní komora podepsala memorandum s Ázerbájdžánskou republikou

07.03.2018 9:50 | Zprávy

Ve středu 21. února bylo podepsáno memorandum o spolupráci mezi Velvyslanectvím Ázerbájdžánské republiky v ČR a Evropsko-Ázerbájdžánskou obchodní komorou.

Evropsko-Ázerbájdžánská obchodní komora podepsala memorandum s Ázerbájdžánskou republikou
Foto: pixabay.com
Popisek: Ázerbájdžán

Podpis memoranda dokazuje důležitost Evropsko-Ázerbájdžánské obchodní komory, která podporuje rozvoj bilaterálních obchodních i kulturních vztahů mezi Českou republikou a Ázerbájdžánem.

Memorandum o spolupráci podepsali v polovině února velvyslanec Ázerbájdžánu v České republice J. E. Farid Šafijev a prezident Evropsko-Ázerbájdžánské obchodní komory David Snášel.

Jedním z výsledků dosavadní česko-ázerbájdžánské spolupráce je nedávná dohoda mezi automobilkou TATRA TRUCKS a ázerbájdžánským podnikem GANJA AUTOMOBILE PLANT o výrobě automobilů Tatra v Ázerbájdžánu, kterou Evropsko-Ázerbájdžánská obchodní komora pomohla zprostředkovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Počet nehod na železnici klesá

13:28 Správa železnic: Počet nehod na železnici klesá

Bezpečnost na železnici se zlepšuje, nehod na přejezdech bylo loni nejméně za pět let. Pokračování p…