Finanční správa spouští pilotní provoz nové služby předvyplnění přiznání k dani z nemovitých věcí

03.10.2023 16:08 | Tisková zpráva

Poplatníci daně z nemovitých věcí mohou nově od 3. října 2023 využít službu předvyplnění daňového přiznání údaji, jimiž finanční správa již disponuje nebo jsou evidovány v katastru nemovitostí.

Finanční správa spouští pilotní provoz nové služby předvyplnění přiznání k dani z nemovitých věcí
Foto: financnisprava.cz
Popisek: Finanční správa ČR - logo

Tuto v pilotním provozu nově spuštěnou službu mohou využít pouze uživatelé daňové informační schránky DIS+ na portálu MOJE daně (ZDE).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Zpřísnění trestů za týrání zvířat

Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Nová klimatizace na hradě Hněvín zajistí stabilní klima i cirkulaci vzduchu

19:21 ČEZ: Nová klimatizace na hradě Hněvín zajistí stabilní klima i cirkulaci vzduchu

Instalaci moderní vzduchotechniky a klimatizačních jednotek realizovala společnost Air Plus, člen sk…