Během těchto návštěv bude generální ředitel jednat jak s profesionálními hasiči, tak s hasiči dobrovolnými a rovněž se zástupci krajů a akademickou obcí.
Hlavním důvodem, proč se generální ředitel rozhodl tyto cesty uskutečnit, je seznámit se dopodrobna s podmínkami, ve kterých hasiči pracují, hovořit o konkrétních možnostech spolupráce s dobrovolnými hasiči i s hejtmany krajů. „Každý kraj i region má svá specifika a je potřeba řešit jednotlivé problematiky právě s přihlédnutím k těmto odlišnostem. I návrhy řešení jednotlivých oblastí budou vycházet z konkrétních potřeb.“ vysvětluje brig. gen. Ryba
Při jednotlivých návštěvách jsou naplánovány také diskuse s výjezdovými hasiči, aby si generální ředitel udělal konkrétní obraz o problémech, které je trápí, a mohl je pak efektivněji řešit.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
sledujte náš YouTube kanál ParlamentníListy TV. Děkujeme.



