
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Společnost Gepard Finance již v objemu produkce za letošní rok pokořila hranici 7 miliard korun. K dosažení stejného objemu zprostředkovaných hypoték přitom loni potřebovala celý rok. Už nyní je tak jasné, že rok 2013 bude pro největšího hypotečního makléře opět rekordní.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém
V reakci na výrazné ochlazení v podhorských oblastech Krkonoš zahajuje společnost ČEZ Teplárenská to…