HK ČR: Vypravili jsme další podnikatelskou misi

15.10.2014 20:22 | Zprávy
autor: komora.cz

Hospodářská komora České republiky (HK ČR) dnes vypravila další ze svých zahraničních podnikatelských misí, a to při příležitosti konání 3. ročníku Evropského parlamentu podniků (EPP).

HK ČR: Vypravili jsme další podnikatelskou misi
Foto: Archiv
Popisek: Hospodářská komora - logo

Téměř 20 zástupců českých firem se v Bruselu setká s 800 svými protějšky reprezentujícími 46 světových ekonomik. EPP je největší událostí na evropské úrovni organizovanou sítí evropských obchodních komor Eurochambres, která dává podnikům nejen členských států EU jedinečnou příležitost diskutovat, ale i hlasovat o byznysových a legislativních otázkách.

České firmy budou na půdě Evropského parlamentu hlasovat celkem o 4 tématech, a to o internacionalizaci, vzdělávání, financích a energetice. Výsledky hlasování pak budou využity EUROCHAMBRES při evropském lobbingu. Pohled konkrétních podnikatelů z celoevropské perspektivy, hlavní myšlenka EPP, bude stěžejní i pro HK ČR, která jej využije při své činnosti v oblasti EU legislativy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů

16:32 Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů

Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů. Drony pomohou zjistit skutečnou početnost ohro…