Helena Vondráčková: Starosta Dolní Studénky nebyl ve střízlivém stavu! Byl vulgární a urážel nás

24. 7. 2018 17:18

Helena Vondráčková se poprvé otevřeně vyjádřila ke zrušenému koncertu v obci Dolní Studénky, kde měla vystoupit v pátek 22. června. Starosta obce Radim Sršeň (STAN) se podle zpěvačky ještě před odvoláním její účasti na festivalu Hudba bez hranic choval vulgárně a urážel ji samotnou i zástupce jejího managementu.

Helena Vondráčková: Starosta Dolní Studénky nebyl ve střízlivém stavu! Byl vulgární a urážel nás
Foto: Hans Štembera
Popisek: Helena Vondráčková
reklama

Agentura MM Praha, která Helenu Vondráčkovou exkluzivně zastupuje, zrušila  účast umělkyně kvůli klamavé reklamě ze strany pořadatelů (tedy obce Dolní Studénky). Na plakátech i internetu totiž propagovala vystoupení zpěvačky jako společný koncert s Václavem Neckářem. Žádné takové vystoupení ale nebylo nikdy plánováno, každý z umělců měl na hudebním festivalu zpívat zvlášť.  Starosta města byl na klamavé jednání několikrát upozorněný, přesto nesjednal nápravu. Proto představitelé Agentury MM Prahy vystoupení zrušili a podnikli právní kroky. Zpěvačka Helena Vondráčková teď poprvé sama okomentovala klíčový telefonát mezi starostou obce a jejím managementem, který proběhl ještě před zrušením jejího vystoupení:

„Já jsem slova pana starosty slyšela, protože daný hovor byl na hlasitém odposlechu. Jeho chování mne šokovalo! Na první poslech bylo zřejmé, že nebyl ve střízlivém stavu a na slušně podané výtky naší asistentky, že klame naše fanoušky, tím, že vstupenky prodává na společný koncert mne a Vaška Neckáře, reagoval urážkami, mluvil vulgárně a tím vlastně způsobil situaci, kdy můj management odmítl podepsat na dané vystoupení smlouvu. Jeho následně lživá a urážlivá vyjádření v médiích a na oficiálních stránkách obce, jsme proto nemohli nechat bez povšimnutí. Svým jednáním způsobil Agentuře MM Praha škodu přesahující 300 tisíc korun,“ říká v oficiálním prohlášení Helena Vondráčková.

Zpěvačka by ráda v budoucnu pro své příznivce v obci Dolní Studénky vystoupila, ale říká:  "Do té doby, dokud zmíněný starosta Sršeň v sobě nenajde tolik odvahy, aby se za své neomalené chování omluvil, a neuhradil způsobenou škodu, o ničem podobném neuvažuji. Nicméně je mi celé situace líto, se svými příznivci bych se tam ráda na mém koncertu setkala a věřím, že se tak stane za jiných okolností."

Helena Vondráčková i přes nepříjemnosti ze strany vedení města Dolní Studénky naplno pracuje a koncertuje v Česku, na Slovensku i v Polsku. "Pokračuje mé turné Helena DNES, chystám tenisový turnaj na Zbraslavi Helena Cup, kterého se zúčastní řada mých kamarádů a kolegů a léto uzavřu tradičním výletem s mými blízkými přáteli na Kanárské ostrovy,“ dodala zpěvačka.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ: Temelín je dlouhodobě bezpečný podnik

15:39 ČEZ: Temelín je dlouhodobě bezpečný podnik

Temelín i Dukovany mají dobrý systém bezpečnosti práce a pracovníci nastavená pravidla dodržují. Tak…