Hlasování v soutěži Nejlépe opravená kulturní památka Jihomoravského kraje 2015 vrcholí

06.04.2016 19:21

Hlasování v soutěži Nejlépe opravená kulturní památka Jihomoravského kraje 2015 se blíží ke konci. Dosavadního SMS hlasování se dosud zúčastnilo asi 10 400 hlasujících, což je v této fázi soutěže zatím účast za všechny ročníky nejvyšší. Již od počátku svádí bitvu o první místo soutěžící památky jak v kategorii velké stavby (kostel Panny Marie Bolestné ve Sloupu a hrobka Lichtenštejnů z Vranova u Brna), tak v kategorii díla výtvarného umění (chórové barokní lavice umístěné v kostele Nejsvětější Trojice v Brně - Králově Poli a socha sv. Petra v kostele sv. Václava v Hustopečích).

Hlasování  v soutěži Nejlépe opravená kulturní památka Jihomoravského kraje 2015 vrcholí
Foto: Jihomoravský kraj
Popisek: Jihomoravský kraj

V kategorii drobných staveb je nyní v čele márnice židovského hřbitova v Boskovicích.  U některých dalších památek však hlasy také významně přibývají. Napětí podle dosavadních zkušeností bude trvat do poslední chvíle, například loni se o vítězích v některých kategoriích rozhodovalo v posledních minutách soutěže. Možnost poslat hlas Vaší oblíbené památce máte do pátku 8. dubna do půlnoci.

Fotografie vybraných památek a doprovázející popisné texty jsou uveřejněny na webových stránkách Jihomoravského kraje http://www.kr-jihomoravsky.cz/pamatky/. Při hlasování formou SMS opět platí, že z jednoho telefonního čísla může být zaslán pouze jeden hlas. Na webové stránce soutěže je umístěn jednoduchý návod, jak při hlasování postupovat. Dle počtu obdržených hlasů se stanoví konečné pořadí a přidělí ceny.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny na přelomu dubna a května 2016.

.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Technologická agentura v Karlovarském kraji

19:23 Technologická agentura v Karlovarském kraji

Ve středu 10. dubna 2019 se uskutečnil další ze série regionálních kulatých stolů, tentokrát v Karlo…