Hrad: Prezident republiky přijme nové velvyslance

16.11.2015 17:11 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman převezme ve středu dne 18. listopadu 2015 od 14.00 hodin na Pražském hradě pověřovací listiny těchto nových velvyslanců v České republice:

Hrad: Prezident republiky přijme nové velvyslance
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

14:00 - J. E. pan Krishan Kumar, nový mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Indické republiky, se sídlem v Praze

14:30 - J. E. pan Carlos Alejandro Poffo, nový mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Argentinské republiky, se sídlem v Praze

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pražská strojírna dodala tramvajové výhybky do německého Berlína a Hannoveru

7:14 Pražská strojírna dodala tramvajové výhybky do německého Berlína a Hannoveru

Pražská strojírna dokončila dvě významné zakázky pro dva německé dopravní podniky.