Hrad: Výsledek kontroly NBÚ v Kanceláři prezidenta republiky

12.07.2017 18:51 | Zprávy

Ředitel Národního bezpečnostního úřadu Jiří Lang informoval prezidenta republiky o průběhu a výsledku mimořádného státního dozoru vykonaného v Kanceláři prezidenta republiky podle § 143 zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů. Státní dozor byl zaměřen na oblast personální a administrativní bezpečnosti.

Hrad: Výsledek kontroly NBÚ v Kanceláři prezidenta republiky
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Výsledkem podrobné kontroly je konstatování, že s utajovanými informacemi se v KPR nakládá správně a v souladu s právními předpisy. S utajovanými informacemi zde pracují oprávněné osoby, které je vyřizují podle platných pravidel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Benešovy dekrety

Jak jste přišel na to, že se prezident Pavel snaží prolomit Benešovy dekrety? Co vím, tak u nás nikdo pro prolomení není, ani prezident ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Když nevíš kudy kam, běž si postěžovat do Bruselu

14:04 Mašek (ANO): Když nevíš kudy kam, běž si postěžovat do Bruselu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k "boji" Víta Rakušana na sociálních sítích za veřejn…