Jaká je budoucnost stavebních materiálů? Odpoví další konference soutěže BEFFA 2014

30. 5. 2014 8:40

Inovativní materiály v detailu, komplexně a především prakticky představí odborníci z řad akademické sféry i vývojová oddělení předních světových výrobců stavebních materiálů na již čtvrté konferenci pořádané v rámci 2. ročníku Building Efficiency Awards 2014. Konference s názvem Inovativní materiály pro stavebnictví se koná ve čtvrtek 5. června od 9.00 h. v Richard Adam Gallery v brněnském areálu Vaňkovka.

Jaká je budoucnost stavebních materiálů? Odpoví další konference soutěže BEFFA 2014
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stavební práce, ilustrační foto

Jaké jsou nejžhavější novinky v nabídce stavebních materiálů na domácím i zahraničním trhu? Kam se ubírá trend a jaká bude jejich budoucnost?  Chytré materiály šetrné k životnímu prostředí, peněžence a přitom výjimečných kvalit a vlastností. Unikátní řešení pro stavbu, interiér i exteriér, která slibují výsledek pro komfortní bydlení i užívání budov. Nejen tato témata zazní na již čtvrté konferenci soutěže BEFFA 2014 s názvem Inovativní materiály pro stavebnictví.

Přednášky odborníků doplní přímo v sále galerie výstava a interaktivní prezentace jednotlivých inovativních materiálů, na které si tak budete moci i sáhnout a posoudit jejich kvality. Konference je určená pro architekty, projektanty, stavební a dodavatelské firmy, investory, developery i další odbornou veřejnost. Předběžný program konference najdete na webu soutěže  BEFFA 2014.

Generálním partnerem této konference i soutěže Building Efficiency Awards je skupina Saint-Gobain, zejména její divize Isover, Rigips a Weber. Záštitu soutěži, v jejímž rámci se konference koná, udělily Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo životního prostředí, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků a Slovenská komora stavebných inžinierov. Mediálním partnerem jsou časopisy vydavatelství Jaga Media ASB, Realizace staveb a Home a časopis Stavitel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ: Do poslední chvíle netušili, co přijde

22:22 ČEZ: Do poslední chvíle netušili, co přijde

Pět dní trvala první fáze pařížsko-moskevské mise WANO (Sdružení provozovatelů jaderných elektráren)…