Jihočeské nemocnice: Den otevřených dveří Nemocnice Dačice, a.s. měl tradičně úspěch

17.10.2019 20:29

Nemocnice Dačice a.s. uspořádala v pátek 11. října již 10. ročník Dne otevřených dveří pro obyvatele a zájemce z Dačic a okolí. Odpoledne pak na akci navázalo tradiční setkání bývalých a současných zaměstnanců nemocnice.

Jihočeské nemocnice: Den otevřených dveří Nemocnice Dačice, a.s. měl tradičně úspěch
Foto: mane.cz
Popisek: nemocnice České Budějovice

Zájemcům byly mimo jiné představeny letošní investiční akce Nemocnice Dačice, a.s. „Pracujeme na stavebních úpravách 1. patra Léčebny dlouhodobě nemocných. Dosud byly pokoje pacientů bez vlastního sociálního zázemí. To měníme a vestavujeme krásné moderní bezbariérové koupelny s WC přímo na pokoje,“ informuje předsedkyně představenstva dačické nemocnice MUDr. Miroslava Člupková, MBA, LL.M. 

Zároveň nemocnice předělává celé osvětlení pokojů, chodeb a všech místností na patře se záměrem úspor elektrické energie. Pro pacienty na pokojích instaluje u postelí osvětlení v záhlaví postele, aby světlem nebyl rušen soused. V celém patře LDN je pokládána nová podlahová krytina, která je snadno udržovatelná a její světlost pomůže projasnit jak pokoje, tak celé oddělení.

„Již dokončenou část bez vybavení si mohli naši návštěvníci prohlédnout a pokládat otázky k výstavbě, změně vybavení pracoviště, a i další otázky k chodu nemocnice. Této nabídky ve dvou skupinách využilo zhruba 65 osob,“ dodává MUDr. Miroslava Člupková, MBA, LL.M. 

Setkání bývalých a současných zaměstnanců nemocnice v jídelně pro zaměstnance se uskutečnilo taktéž podesáté. 

„Dostavili se zaměstnanci různých věkových skupin, vzpomínalo se na roky již dávno minulé nad fotografiemi kolektivů, ale i na posledních 10 let nemocnice. Pro účastníky jsme zajistili drobné občerstvení, aby se jim lépe vzpomínalo a bylo jim u nás dobře. Někteří se zdrželi krátce, jen se pozdravit s ostatními. Další účastníci si rádi společně zavzpomínali na spolupracovníky, svojí práci v nemocnici, a probrali, co měli na srdci. Sešlo se celkem 60 bývalých zaměstnanců a při loučení slibovali, že se dostaví i příští rok,“ uzavírá MUDr. Miroslava Člupková, MBA, LL.M.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Svátek motoristických fanoušků: SPORT 5 vysílá živě vrchol sezóny, Velkou cenu Macaa!

18:22 Svátek motoristických fanoušků: SPORT 5 vysílá živě vrchol sezóny, Velkou cenu Macaa!

Poprvé v historii budou moci čeští diváci sledovat vrchol formulové sezóny, Velkou cenu Macaa. Telev…