Jihočeské nemocnice: V Nemocnici Dačice se tradičně sešli i bývalí zaměstnanci

13.10.2018 12:15

V pátek 5. října se uskutečnil již 9. Den otevřených dveří v Nemocnici Dačice, na který následně navázal 9. Den pro bývalé a současné zaměstnance nemocnice v Dačicích.

Jihočeské nemocnice: V Nemocnici Dačice se tradičně sešli i bývalí zaměstnanci
Foto: mane.cz
Popisek: nemocnice České Budějovice
reklama

Na dvě komentované prohlídky dačické nemocnice přišlo asi 65 obyvatel města a okolí. „Zajímali se o nové stavby a přístroje v nemocnici, které jsme v průběhu roku 2018 zakoupili a vybudovali. Byli také seznámeni s probíhající přístavbou lékařských pokojů k ordinaci Lékařské pohotovostní služby z bývalé vrátnice a s rekonstrukcí denních místností personálu na obou stanicích Léčebny dlouhodobě nemocných,“ popisuje předsedkyně představenstva Nemocnice Dačice MUDr. Miroslava Člupková, MBA.

Plánovaným investičním záměrem, o kterém se zájemci také dozvěděli, je například nákup nových lůžek. „Od roku 2010 našim pacientům dobře sloužilo 30 repasovaných elektricky polohovatelných lůžek. V letošním roce již nastal čas jejich nutné výměny, a tak dojde k nákupu 30 nových elektricky polohovatelných lůžek pro obě stanice LDN. Zmínila bych také, že v letošním roce byla zahájena 1. etapa výměny topného systému v topných kanálech a rekonstrukce prostor na stabilizační byt pro lékaře nemocnice,“ říká MUDr. Miroslava Člupková, MBA.

Po 15. hodině se v jídelně nemocnice sešlo na 9. Dnu bývalých zaměstnanců zhruba 45 návštěvníků. „Bývalí zaměstnanci ocenili možnost se každý rok takto setkat a probrat všechny novinky, které se v nemocnici udály. Nás těší jejich zájem o místo, kde zahajovali svou profesní kariéru nebo tu chvíli pracovali,“ uzavírá předsedkyně představenstva nemocnice.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

České dráhy: Nové spěšné vlaky zajistí komfortní spojení Plzně, Chebu a Karlových Varů

13:20 České dráhy: Nové spěšné vlaky zajistí komfortní spojení Plzně, Chebu a Karlových Varů

České dráhy zahájí od 13. června provoz nových spěšných vlaků mezi Plzní, Mariánskými Lázněmi, Chebe…