Jihočeské nemocnice: Vítězem 4. ročníku Jihočeské sestřičky se stala Střední zdravotnická škola Tábor

08.10.2018 14:23 | Zprávy

V sobotu 6. října 2018 se v Nemocnici Strakonice uskutečnil čtvrtý ročník odborné soutěže Jihočeská sestřička roku 2018. V kategorii vyšších odborných škol a vysokých škol zvítězil tým Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické České Budějovice, v kategorii středních škol tým Střední zdravotnické školy Tábor, která se zároveň stala absolutním vítězem.

Jihočeské nemocnice: Vítězem 4. ročníku Jihočeské sestřičky se stala Střední zdravotnická škola Tábor
Foto: mane.cz
Popisek: nemocnice České Budějovice

„Vítězům gratulujeme! Soutěžící celkově odvedli skvělé výkony a já doufám, že se jim v naší nemocnici líbilo,“ říká předseda představenstva strakonické nemocnice MUDr. Bc. Tomáš Fiala, MBA.

Myšlenkou akce je představit studentkám a studentům oboru praktická sestra, porodní asistentka a všeobecná sestra lůžkové zdravotnické zařízení a v něm modelaci skutečných situací, prověřit jejich vědomosti i praktické odborné znalosti. „Odměnou za absolvování náročných soutěžních úkonů je navazující galavečer s vyhlášením výsledků, předáním odměn a doprovodným zábavným programem,“ dodává Ing. Michal Čarvaš, MBA, zakladatel projektu Jihočeská sestřička a člen představenstva Jihočeských nemocnic, a.s.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Zabavení majetku

Jak vysvětlíte, že jste v minulém volebním období předložili zákon o zabavení majetku a teď jste proti němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Podvodné e-maily se vydávají za oficiální komunikaci ČSSZ

7:23 Podvodné e-maily se vydávají za oficiální komunikaci ČSSZ

Na problém aktuálně upozornila Městská policie Praha, jejíž zaměstnanci obdrželi podezřelé zprávy na…