Jihomoravský kraj: Úřad chce znát názory občanů na služby, které jim poskytuje

13.02.2016 11:24 | Zprávy

Znát názory občanů na služby, které jim poskytuje, chce Krajský úřad Jihomoravského kraje. Již od roku 2007 proto pořádá pravidelná dotazníková šetření.

Jihomoravský kraj: Úřad chce znát názory občanů na služby, které jim poskytuje
Foto: Jihomoravský kraj
Popisek: Jihomoravský kraj

Letos se do něj mohou občané zapojit do 19. února vyplněním anonymního dotazníku na webových stránkách Jihomoravského kraje na odkazu Průzkum spokojenosti občanů se službami KrÚ JMK - http://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?ID=288206&TypeID=10100 – sekce Aktuality

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Vystoupení z EU

Nemyslíte, že když vystoupíme z EU, vedlo by to jen k tomu, že by se rozhodovalo o nás bez nás? Protože na evropském trhu jsme dost závislý.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo kultury: Kulturní kompas pro Evropu

7:14 Ministerstvo kultury: Kulturní kompas pro Evropu

Evropská komise vyzývá občany i organizace napříč Evropskou unií, aby se zapojili do veřejné konzult…