KIDSOK: Jaroslav Tomík - Rozhodnutí Rady Olomouckého kraje respektuji

08.01.2018 20:58 | Zprávy

Vyjádření Jaroslava Tomíka k dnešnímu rozhodnutí Rady Olomouckého kraje odvolat jej z funkce ředitele Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (KIDSOK).

KIDSOK: Jaroslav Tomík - Rozhodnutí Rady Olomouckého kraje respektuji
Foto: kr-olomoucky.cz
Popisek: KIDSOK - logo

Dnešní rozhodnutí Rady Olomouckého kraje respektuji. Jsem rád, že jsem se mohl podílet na vybudování Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje a stát od jeho vzniku v čele této organizace. Za uplynulých šest let se nám podařilo připravit systémové, koncepční a strategické změny, které dosud žádný kraj v takovémto časovém úseku nezvládnul. Stojí za tím obrovské úsilí kolegů, kteří společně se mnou věnovali veřejné dopravě v Olomouckém kraji spoustu energie. Patří jim za to moje poděkování.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A ví se, jak tedy prezident odpověděl?

Myslím na tu otázku, co zde citujete? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Hrncir-SPD-Jeden-z-deniku-pise-ze-se-student-zeptal-na-Pavlovo-udajne-clenstvi-v-KSC-790489 Dá se někde najít odpověď? Petra

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Omezení olova v rybářském náčiní

11:18 MŽP: Omezení olova v rybářském náčiní

Členské státy Evropské unie odsouhlasily změnu unijních pravidel, která zavádí postupný zákaz uváděn…