KIDSOK: Jaroslav Tomík - Rozhodnutí Rady Olomouckého kraje respektuji

08.01.2018 20:58 | Zprávy

Vyjádření Jaroslava Tomíka k dnešnímu rozhodnutí Rady Olomouckého kraje odvolat jej z funkce ředitele Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (KIDSOK).

KIDSOK: Jaroslav Tomík - Rozhodnutí Rady Olomouckého kraje respektuji
Foto: kr-olomoucky.cz
Popisek: KIDSOK - logo

Dnešní rozhodnutí Rady Olomouckého kraje respektuji. Jsem rád, že jsem se mohl podílet na vybudování Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje a stát od jeho vzniku v čele této organizace. Za uplynulých šest let se nám podařilo připravit systémové, koncepční a strategické změny, které dosud žádný kraj v takovémto časovém úseku nezvládnul. Stojí za tím obrovské úsilí kolegů, kteří společně se mnou věnovali veřejné dopravě v Olomouckém kraji spoustu energie. Patří jim za to moje poděkování.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Jak věřit vašim slibům?

Slibujete dostupnější bydlení, konec korupce, ale co se změnilo za ty roky, co jste v politice? Dokonce jste byli dost dlouho součástí vlády. A když jsme u toho, šli byste do koalice se SPOLU a STAN znovu nebo ne? Protože jestli ne, tak kdo jiný vám zbývá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Praha vypustila kriticky ohrožené karasy obecné v pražské Michli

22:33 Zoo Praha vypustila kriticky ohrožené karasy obecné v pražské Michli

První letošní vypouštění karasů obecných v režii Zoo Praha proběhlo dnes v pražské Michli. Do retenč…