„Práce takzvaných superprimářů se osvědčila i v jiných regionech. Jsou respektovanými kapacitami v dané oblasti, mají schopnosti nejen odborné, ale také manažerské. Měli by dokázat nastavit pravidla pro každý obor platná ve všech nemocnicích a zároveň brát v potaz nové trendy vývoje medicíny. Proto jsme oslovili zástupce nemocnic v kraji, aby v průběhu roku krajské odborníky nominovali. V červnu jsme pak uspořádali setkání, kde jsme informovali o naší představě, jak by měli superprimáři fungovat. Vyzvali jsme vedení zdravotnických zařízení k připomínkování návrhu,“ vysvětlil náměstek hejtmana Jakub Pánik.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

_profil_top.jpg)
