Klaudiánova nemocnice: Oprava úrazové ambulance úspěšně pokračuje

01.02.2018 14:45

Téměř měsíc trvají stavební práce v úrazové ambulanci Klaudiánovy nemocnice (v pravé části budovy H). V současnosti je hotové nové rozložení místností, pryč jsou staré původní povrchy na zdech a začíná se obkládat. Vše jde podle naplánovaného harmonogramu - práce mají být ukončeny do konce února. Do té doby bude nadále úrazová ambulance působit v nových prostorách Centrálního příjmu.

Klaudiánova nemocnice: Oprava úrazové ambulance úspěšně pokračuje
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Prostory čekárny jsou z části uzavřeny a též přesunuty vedle recepce Centrálního příjmu. Pro pacienty to znamená, že vstup do budovy je stále stejný – centrální příjem se nachází naproti přes chodbu vedle úrazové ambulance. V úrazové ambulanci, tedy chirurgicko-ortopedické části Centrálního příjmu pacientů, bude ještě vyměněna podlaha, podhledy a vzduchotechnika. Vše pro větší komfort, a především zachování intimity vyšetřovaných pacientů.

Po dokončení prací na chirurgické části se vrátí úrazová ambulance zpět do svých prostor a následovat bude oficiální přestěhování interní části. Tímto dnem bude zahájena kompletní činnost centrálního příjmu v jednom místě nemocnice. Vše by mělo naplno fungovat od poloviny března. Již v tuto chvíli ale princip centrálního příjmu v nemocnici funguje – nikoliv však centralizovaně.

Přesunem do těchto prostor dojde k výraznému zefektivnění práce zdravotníků a zjednodušení pro veřejnost. Přístup do těchto prostor bude zachován – spojovací chodbou od hlavního vchodu z třídy Václava Klementa a od urgentního vstupu, kam lze přijet autem opět z třídy Václava Klementa. Tato cesta bude také sloužit pro vozy rychlé záchranné služby.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Povodí Labe: Významné investiční akce s předpokladem zahájení v roce 2020

22:02 Povodí Labe: Významné investiční akce s předpokladem zahájení v roce 2020

Povodí Labe, státní podnik zveřejňuje „Přehled plánovaných významných investičních akcí s předpoklad…