Klaudiánova nemocnice: Parkoviště v areálu akceptuje průkazy ZTP

07.11.2017 20:29

V areálu Klaudiánovy nemocnice při vjezdu z Laurinovy ulice je od července nový systém parkování. Nainstalovány byly tři závory, které zajišťují kvalitnější kontrolu, a především kompletní správu parkovišť.

Klaudiánova nemocnice: Parkoviště v areálu akceptuje průkazy ZTP
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Dvě závory jsou umístěné směrem na a z parkoviště pro návštěvníky u budovy nové interny (budova G). Třetí závora je umístěna ve směru k budově ředitelství.

Tento systém, který je běžně používán ve většině zdravotních zařízení, neumí technicky rozpoznat držitele průkazu ZTP. Proto pro tyto držitele platí v těchto zařízeních stejný ceník za parkovné. V Klaudiánově nemocnici ale nově od pondělí 6. listopadu tito lidé budou mít parkování opět zdarma, a to po předložení průkazu ZTP obsluze parkoviště. Tento průkaz ale v žádném případě negarantuje dostatek parkovacích míst (včetně vyhrazených pro osoby tělesně postižené).

Pro pacienty a návštěvníky nemocnice platí sazebník: první hodina je za deset korun a každá další hodina za dvacet korun. Při nákupu v lékárně nad 100 korun má veřejnost parkování na nemocničním parkovišti nadále zdarma. Novinkou je prvních 10 minut zdarma pro rychlý vjezd a odjezd z parkoviště. Parkovací automat se nachází vpravo vedle vchodu do budovy nové interny.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

CzechInvest: Zámek Mirošovice získal dotaci na kompletní rekonstrukci

22:45 CzechInvest: Zámek Mirošovice získal dotaci na kompletní rekonstrukci

Dotace, kterou pomáhal zprostředkovat CzechInvest, pokryje více než tři čtvrtiny výdajů.