Klaudiánova nemocnice hlásí: Další rekordní rok na záchytce

28.11.2016 13:36 | Zprávy

V úterý 22. listopadu byl na záchytce Klaudiánovy nemocnice hospitalizován 375. klient. Tím byl dorovnán počet těch, kteří na lůžkách záchytné stanice přespali v roce 2015.

Klaudiánova nemocnice hlásí: Další rekordní rok na záchytce
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Všichni ti, kdo to přeženou s alkoholem a skončí v péči zdravotníků od dnešního dne, se již počítají do nového, bohužel v podstatě tradičního, rekordního nárůstu nocležníků. V roce 2015 jich bylo 375, v roce 2014 289, o rok dříve klientů na záchytce přespalo 310 a v předchozích letech jejich počet atakoval hranici tří set.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

K čapímu hnízdu

Dobrý den, podle mě je hlavní problém v tom, že kauza po tolika letech nebyla uzavřena, vás tento fakt neznepokojuje? Padni komu padni, ale aby jak je možné se soudy tak vlečou? To není jen tento případ

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NZM Kačina: Podzimní voňavé zámecké čajování a zakončení hlavní návštěvnické sezóny

22:03 NZM Kačina: Podzimní voňavé zámecké čajování a zakončení hlavní návštěvnické sezóny

V sobotu 25. října od 10 do 17 hodin zveme milovníky čajů a podzimních dobrot na Zámecké čajování.