Krajští radní se zabývali dopisem Spolku pro Grand Prix České republiky společnosti Dorna Sports

21.11.2015 7:34 | Zprávy

Rada Jihomoravského kraje projednala ve čtvrtek 19. listopadu na svém jednání finální text dopisu Spolku pro Grand Prix České republiky s předpokládanými podmínkami pro sjednání promotérské smlouvy se společnosti Dorna Sports.

Krajští radní se zabývali dopisem Spolku pro Grand Prix České republiky společnosti Dorna Sports
Foto: Jihomoravský kraj
Popisek: Jihomoravský kraj

Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek se také prostřednictvím Spolku obrátí na ministryni školství, mládeže a tělovýchovy, aby písemně potvrdila způsob participace státu na financování Grand Prix České republiky Brno před podpisem promotérské smlouvy mezi Spolkem a Dorna Sports. Promotérská smlouva bude uzavřena mezi Spolkem a společností Dorna Sports formou veřejné zakázky v jednacím řízení bez uveřejnění. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Mocní

Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezneužívali. Zajímá mě, ale jak konkrétně jste myslel ten váš komentář v kontextu dnešní doby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo zdravotnictví: Postup při potížích kojenců po konzumaci kojenecké výživy

22:08 Ministerstvo zdravotnictví: Postup při potížích kojenců po konzumaci kojenecké výživy

Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje jednoduchý a přehledný postup pro rodiče, jejichž dítě má zdra…