Královéhradecký kraj: Na krajském úřadě bude možné platit kartou

11.11.2020 17:56 | Zprávy

Krajský úřad Královéhradeckého kraje zlepšuje služby poskytované občanům. Od 1. ledna 2021 bude možné na pokladně krajského úřadu a ve stánku CzechPoint provést platby bezhotovostně.

Královéhradecký kraj: Na krajském úřadě bude možné platit kartou
Foto: Královéhradecký kraj
Popisek: Královéhradecký kraj, logo.

„Naším cílem je zvýšit komfort služeb poskytovaných krajským úřadem. Ministerstvo zdravotnictví kromě toho doporučuje bezhotovostní platby jako prostředek na snížení rizika nákazy koronavirem. Rada Královéhradeckého kraje proto schválila uzavření Rámcové smlouvy na akceptaci platebních karet se společností Worldline Czech Republic, s.r.o.,“ uvedla ředitelka Krajského úřadu Královéhradeckého kraje Ivana Křečková. 

Po podpisu smlouvy kraj získá dva platební terminály, které budou umístěny ve stánku CzechPoint a na pokladně krajského úřadu. Pronájem terminálů bude zdarma za předpokladu, že budou naplněny avizované obraty zhruba dva miliony korun ročně.  Vedení kraje předpokládá roční náklady na provozování systému ve výši do 30 tisíc korun. Tato částka bude odvozena podle množství realizovaných transakcí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS: Výrobce dětské výživy dostal pokutu přes 2 miliony korun

7:27 ÚOHS: Výrobce dětské výživy dostal pokutu přes 2 miliony korun

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) uložil pokutu 2,28 milionů korun společnosti HERO CZECH …