Královéhradecký kraj: Prezident republiky možná navštíví například Vesnici roku Rudník

11. 1. 2017 21:50

Po necelém roce zavítá na oficiální návštěvu Královéhradeckého kraje prezident republiky Miloš Zeman. Svou třídenní cestu po regionu, kdy se setkává s vedením měst a především s občany a navštěvuje významné zaměstnavatele, uskuteční v polovině února. Východ Čech navštíví prezident republiky už počtvrté.

Královéhradecký kraj: Prezident republiky možná navštíví například Vesnici roku Rudník
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Prezident republiky Miloš Zeman navštíví region v termínu od 15. do 17. února 2017. „Pan prezident navštíví několik měst našeho kraje, kde bude již tradičně v plánu setkání s občany, na programu budou jistě ale i další zajímavá místa. Rád bych zařadil do programu například Vesnici roku Královéhradeckého kraje roku 2016 Rudník, protože po povodních zde odvedli místní velký kus práce a mohou být na výsledek pyšní. V plánu budou také setkání s osobnostmi kraje, významnými podnikateli i poslanci a senátory zvolenými za kraj. Také bychom chtěli po dvou letech ubytovat pana prezident opět v Hradci Králové,“ řekl hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán.

Návštěva je plánována jako třídenní. „Pan prezident dodržel slib a nabídnul kraji návštěvu na čtyři dny, čehož si vážíme a splnění slibu oceňujeme, ale návštěvu se podařilo velmi efektivně připravit tak, abychom vše stihli za tři dny. Občané celého kraje budou mít navíc hned několik příležitostí, kde se s panem prezidentem potkat,“ dodal hejtman.

Prezident republiky Miloš Zeman navštíví Královéhradecký kraj již počtvrté. Během své poslední dvoudenní návštěvy, která se uskutečnila od 31. března do 1. dubna 2016, zavítal do Třebechovic pod Orebem, Vrchlabí a Kostelce nad Orlicí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Kontroly hazardu v Ústeckém kraji nepolevují

19:32 Celní správa: Kontroly hazardu v Ústeckém kraji nepolevují

Dalších třináct nelegálně provozovaných herních zařízení, tzv. kvízomatů, zadrželi v uplynulých dnec…