Královéhradecký kraj získal na turistickém veletrhu tři ocenění

20.02.2018 19:01

Královéhradecká výprava odjížděla z mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World doslova obtěžkána stříbrem. Úspěch slavil nejen samotný stánek v podobě prvorepublikové kavárny, ale i jedna z publikací.

Královéhradecký kraj získal na turistickém veletrhu tři ocenění
Foto: Královéhradecký kraj
Popisek: Královéhradecký kraj, logo.

V areálu holešovického výstaviště v Praze se od 15. do 18. února konal 27. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Královéhradecký kraj na něm nesměl chybět. Ve spolupráci s Pardubických krajem tu pod společnou turistickou značkou Východní Čechy lákal zájemce na nejzajímavější místa v regionu.

Zájem budil i samotný stánek v podobě prvorepublikové kavárny, který měl premiéru na veletrhu v Brně. Domácí i zahraniční turisté v něm získali tipy na výlety i všechny potřebné informace o zajímavých destinacích v regionu, jako jsou Krkonoše, Orlické hory a Podorlicko, Chrudimsko-Hlinecko nebo Králický Sněžník. Stánek slavnostně otevřel hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán a radní pro regionální rozvoj, granty, dotace a cestovní ruch Pavel Hečko.

Součástí veletrhu Holiday World bylo i vyhlášení ankety Kraj mého srdce. Královéhradecký kraj v ní získal druhé místo v kategorii "Zimní dovolená". Tím však seznam získaných ocenění teprve začal.

„Náš ‚kavárenský‘ stánek nakonec vyhrál druhé místo za nejpůsobivější expozici celého veletrhu! Lépe se umístila pouze expozice Řecka a na třetím místě skončili Italové. Publikace Cesty loutek navíc vyhrála druhé místo za nejzajímavější propagační materiál. Tento fakt ukazuje, že náš kraj nabízí překrásné turistické cíle a zároveň je umíme i dobře prezentovat,“ popisuje úspěchy radní Hečko.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká manažerská asociace: Česko se chce dostat mezi elitu zemí - do roku 2030 se umístit v první dvacítce

19:38 Česká manažerská asociace: Česko se chce dostat mezi elitu zemí - do roku 2030 se umístit v první dvacítce

V mezinárodním srovnání podle Zprávy Světového ekonomického fóra (WEF) spadla Česká republika o tři …