Královéhradecký kraj získal na turistickém veletrhu tři ocenění

20.02.2018 19:01

Královéhradecká výprava odjížděla z mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World doslova obtěžkána stříbrem. Úspěch slavil nejen samotný stánek v podobě prvorepublikové kavárny, ale i jedna z publikací.

Královéhradecký kraj získal na turistickém veletrhu tři ocenění
Foto: Královéhradecký kraj
Popisek: Královéhradecký kraj, logo.
reklama

V areálu holešovického výstaviště v Praze se od 15. do 18. února konal 27. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Královéhradecký kraj na něm nesměl chybět. Ve spolupráci s Pardubických krajem tu pod společnou turistickou značkou Východní Čechy lákal zájemce na nejzajímavější místa v regionu.

Zájem budil i samotný stánek v podobě prvorepublikové kavárny, který měl premiéru na veletrhu v Brně. Domácí i zahraniční turisté v něm získali tipy na výlety i všechny potřebné informace o zajímavých destinacích v regionu, jako jsou Krkonoše, Orlické hory a Podorlicko, Chrudimsko-Hlinecko nebo Králický Sněžník. Stánek slavnostně otevřel hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán a radní pro regionální rozvoj, granty, dotace a cestovní ruch Pavel Hečko.

Součástí veletrhu Holiday World bylo i vyhlášení ankety Kraj mého srdce. Královéhradecký kraj v ní získal druhé místo v kategorii "Zimní dovolená". Tím však seznam získaných ocenění teprve začal.

„Náš ‚kavárenský‘ stánek nakonec vyhrál druhé místo za nejpůsobivější expozici celého veletrhu! Lépe se umístila pouze expozice Řecka a na třetím místě skončili Italové. Publikace Cesty loutek navíc vyhrála druhé místo za nejzajímavější propagační materiál. Tento fakt ukazuje, že náš kraj nabízí překrásné turistické cíle a zároveň je umíme i dobře prezentovat,“ popisuje úspěchy radní Hečko.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

České dráhy: Vrcholové vedení posílí o zkušeného manažera

22:54 České dráhy: Vrcholové vedení posílí o zkušeného manažera

Vrcholové vedení Českých drah posílí o zkušeného manažera. Dozorčí rada společnosti na svém řádném z…