Lesy ČR vyhlásily výběrová řízení na odborné funkce ve vrcholovém managementu podniku

19.04.2014 15:45

Lesy České republiky, s. p., dnes vyhlásily výběrová řízení na čtyři odborné funkce svého vrcholového managementu – konkrétně jde o pracovní pozice ekonomického ředitele, výrobně – technického ředitele, správního ředitele a obchodního ředitele. Tento krok navazuje na příslib nového generálního ředitele Lesů ČR Daniela Szóráda, který zazněl v okamžik jeho uvedení do funkce ministrem zemědělství Marianem Jurečkou dne 14. dubna 2014.

Lesy ČR vyhlásily výběrová řízení na odborné funkce ve vrcholovém managementu podniku
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR

„Jak jsem již deklaroval, je pro mě vytvoření týmu nejbližších spolupracovníků v daný okamžik jednou z hlavních priorit. Uvědomuji si, že jedině s týmem odborně a lidsky kvalitních lidí mohu plnit jednotlivé, mnohdy náročné úkoly, které čekají na své řešení. Do dnes zahájených otevřených výběrových řízení se mohou hlásit kvalifikovaní lidé z praxe a to včetně stávajících zaměstnanců podniku ze všech organizačních úrovní.  Nevylučuji ani další spolupráci s některými ze současných ředitelů odborných úseků podniku a to v případě, že ve výběrovém řízení potvrdí předpoklady pro další vzájemnou spolupráci,“ podotýká generální ředitel Lesů ČR Daniel Szórád.

Uchazeči o pozice ředitelů odborných úseků ředitelství Lesů ČR by měli mít ukončené vysokoškolské vzdělání příslušného směru (minimálně magisterský studijní program nebo vyšší), minimálně pětiletou praxi v oboru, z toho minimálně tříletou praxi ve vedoucích funkcích. Dalšími předpoklady pro výkon daných funkcí jsou například znalosti daného sektoru a problematiky včetně zkušeností ze spolupráce s místní samosprávou. Požadována je také komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny. Zájemci by měli též disponovat manažerskými schopnostmi, znalostmi právních předpisů a být občansky a morálně bezúhonní.

Přihlášky společně s požadovanými podklady mohou uchazeči posílat do 29. dubna 2014 na odbor personální a ekonomiky práce ředitelství podniku v Hradci Králové.

Detaily k vyhlášeným výběrovým řízením jsou zveřejněny na internetových stránkách Lesů ČR http://www.lesycr.cz .

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Lesy ČR

Andrej Babiš byl položen dotaz

Pohrdáte prací poslanců?

Proč vám vadí oslovení poslanec? Uvažujete o rezignaci? Mluvil jste o ní už po volbách, když jste mandát získal. Pak jste si ho sice nechal, ale do Sněmovny stejně téměř nechodíte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vojenská akademie Vyškov: Zástupci Vojenské akademie tradičně uctili památku velitele paraskupiny Wolfram

22:11 Vojenská akademie Vyškov: Zástupci Vojenské akademie tradičně uctili památku velitele paraskupiny Wolfram

Pietní akt k uctění památky velitele paraskupiny Wolfram a patrona pěší roty Aktivní zálohy Krajskéh…