Lesy Praha: Pomoci s jarním úklidem v Čimickém háji může každý

07.03.2019 20:38 | Zprávy

Jarní úklid nemusí být jenom nepříjemná povinnost. Vyhnat z bytu nepořádek a umýt okna, aby se jarní slunce dovnitř nebálo nakouknout, to může být velmi uspokojující zážitek.

Lesy Praha: Pomoci s jarním úklidem v Čimickém háji může každý
Foto: Lesy Praha
Popisek: Lesy Praha

Užijte si jej dvojnásob a věnujte očistnou péči kromě vlastní domácnosti taky pražské přírodě. I v pražských lesích se přes zimu nakupilo množství věcí, které tam rozhodně nepatří. A pokud vám příroda kolem vás není lhostejná, můžete se spolu s námi zapojit třeba do tradičního úklidu Čimického háje. Ve spolupráci s naší organizací jej pořádá spolek Vědomý dotek, který jako vždy přivítá všechny pomocníky a dobrovolníky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Marek Výborný byl položen dotaz

Vedení výboru

V čem je rozdíl, jestli někdo prosazuje své názory jako poslanec nebo člen nějakého výboru nebo z pozice místopředsedy nebo předsedy výboru? Mají snad ti, co jsou ve vedení výborů nějakou větší moc? Má jejich rozhodnutí nějakou větší váhu? Nebo proč to tak řešíte a nejen vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Prodej léků v obchodech bez příslušného povolení je zakázán

13:21 Celní správa: Prodej léků v obchodech bez příslušného povolení je zakázán

V příhraniční oblasti na Ústecku se objevují léčiva v obchodech bez řádného povolení.