Lesy Praha: Zámecký rybník vítá jaro v novém kabátě. Je opravený a bez bahna

23.04.2022 22:45 | Tisková zpráva

Na sklonku loňského roku jsme dokončili generální opravu vodní plochy uprostřed zámeckého parku v Praze-Čakovicích. Uběhlo několik měsíců a rybník plný vody je opět domovem mnoha vodních živočichů. Rychlý jarní rozvoj zeleně pomáhá v jeho okolí zahladit stopy po proběhlé stavbě.

Lesy Praha: Zámecký rybník vítá jaro v novém kabátě. Je opravený a bez bahna
Foto: Lesy Praha
Popisek: Lesy Praha

 

Zámecký rybník převzalo hlavní město Praha do své správy v roce 2020. Hned v následujícím roce přistoupilo k jeho revitalizaci, kterou svěřilo naší organizaci. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Co tím přesně myslíte?

Myslím tím, co jste prohlásil, a to, že u armády musí být jasně dané kompetence i odpovědnost. Ono teď snad nejsou? A co tedy přesně navrhujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Dukovany omládly, mezi novou generací jsou i čtyři operátorky jaderných bloků

20:16 ČEZ: Dukovany omládly, mezi novou generací jsou i čtyři operátorky jaderných bloků

Jaderná elektrárna Dukovany má za sebou generační obměnu. Průměrný věk zaměstnanců klesl na 42 let a…