Liberecký kraj: Veřejné projednání k dolu Turów bude i v Česku

02.09.2019 12:20 | Zprávy

Dne 31. 8. 2019 se na radnici v Hrádku nad Nisou konalo pracovní setkání hejtmana Libereckého kraje pana Martina Půty, starosty města Hrádku nad Nisou pana Josefa Horinky, Starosty Powiatu Zgorzelec pana Artura Bielińského, ředitele závodu KWB Turów firmy PGE GiEK S.A. pana Sławomira Wochny.

Liberecký kraj: Veřejné projednání k dolu Turów bude i v Česku
Foto: kraj-lbc.cz
Popisek: Liberecký kraj

Na jednání byl dohodnut termín pro informativní setkání s veřejností na území České republiky. Cílem tohoto veřejného setkání je představení záměru „Pokračování těžby ložiska hnědého uhlí Turów” ze strany investora, a to v českém jazyce a na českém území. Toto informativní setkání se uskuteční dne 17. 9. 2019 od 15:00 hodin ve sportovní hale Sokolovna, č. p. 132 v Chotyni.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Agromamuti

Mohl byste zveřejnit komu přesně a jaké částky posílá tato vláda? Myslím v souvislosti s vaším tvrzením o zasílání miliard agromamutům. Netvrdím, že neříkáte pravdu, jen bych ocenil, kdybyste byl konkrétní. Děkuji.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Bývalá kolonie u parku Zahrádky je po vyklizení odpadu přístupná veřejnosti

22:03 MHMP: Bývalá kolonie u parku Zahrádky je po vyklizení odpadu přístupná veřejnosti

Díky majetkové směně hlavního města s Klášterem dominikánů Praha se právě o toto území letos rozšíři…