MHMP: Dopravní opatření na komunikacích Průběžná a V korytech

19. 7. 2019 12:20

Od 25. července do 25. srpna 2019 bude omezen provoz na komunikacích Průběžná a V korytech v Praze 10 z důvodu rekonstrukce železničního mostu v rámci akce optimalizace traťového úseku Praha Hostivař – Praha hl. nádraží.

MHMP: Dopravní opatření na komunikacích  Průběžná a V korytech
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu
reklama

Komunikace Průběžná bude uzavřena pod železničním mostem v obou směrech pro veškerou dopravu a komunikace V korytech bude uzavřena v úseku U trati – Strančická ve směru do centra pro veškerou dopravu, v pracovní dny v době 6:00 - 10:00 a 14:00 - 19:00 hodin mimo MHD a cyklistů.

Uvedené uzavírky budou mít výrazný dopad do plynulosti provozu na komunikační síti. Objízdné trasy nelze řešit jinak než objetím celé oblasti přes Bohdalec a Vršovice nebo přes Průmyslovou a Rabakovskou, případně Černokosteleckou. Změna dopravního režimu a vedení objízdných tras jak pro směr Hostivař, tak pro směr Strašnice, jsou vyznačeny v mapce.

Vedení objízdných tras:

Změny v MHD

V uvedeném termínu bude obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Nádraží Strašnice – Nádraží Hostivař a ke změnám ve vedení autobusových linek.

V trase Strašnická – Nádraží Strašnice – Korytná – Zahradní Město – Centrum Zahradní Město – Nádraží Hostivař bude zavedena náhradní autobusová doprava (v denním provozu linka číslo X26 a v nočním provozu linka číslo X99).

Podrobnosti ke změnám jsou k dispozici na stránkách Dopravního podniku hl. m. Prahy, a.s.

Investorem této stavební akce je Správa železniční dopravní cesty, státní organizace, zhotovitelem spol. Metrostav, a.s.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ ESCO nabízí ve velkém unikátní technologii čištění ozonem

12:06 ČEZ ESCO nabízí ve velkém unikátní technologii čištění ozonem

Zařízení zvané ANNIHILATOR je velmi robustní a je schopné dezinfikovat prostory od virů, bakterií, p…