MHMP: Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského má nový přístroj pro sledování životně důležitých funkcí

23.08.2018 10:07 | Zprávy

Radní hlavního města Prahy pro oblast zdravotnictví Radek Lacko dnes osobně předal zástupcům Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského nový přístroj, tzv. kompaktní monitor vitálních funkcí v hodnotě 100 000 korun. Ten byl pořízen díky dotaci poskytnuté hlavním městem a bude nyní sloužit na oddělení ARO.

MHMP: Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského má nový přístroj pro sledování životně důležitých funkcí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha, logo

Nový monitor bude součástí celkového vybavení oddělení, které se stará o pacienty po operacích nebo pacienty v závažném zdravotním stavu, kteří vyžadují nepřetržité sledování a léčbu. Monitor umožňuje bezprostředně reagovat na případné změny či poruchy životních funkcí a zabránit tak ohrožení života nebo zhoršení zdravotního stavu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jan Lipavský byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Proč myslíte, že by USA při snaze vyjednat mír, což se jí teda zatím absolutně nedaří, měla být povinna to řešit i s EU, která se v případě uzavření míru ukázala ještě víc neschopná než USA?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VLS darovaly stovky vánočních stromků

22:03 VLS darovaly stovky vánočních stromků

Dětské domovy, mateřské a základní školy, azylové domy či domovy pro seniory. To byly adresy, kde se…