MPSV zná nabídky na provozovatele resortních agendových systémů

08.02.2015 14:07 | Zprávy

Na Ministerstvu práce a sociálních věcí byly dnes za účasti zástupců uchazečů a dohledu hodnotící komise otevřeny obálky s nabídkami na provozovatele Jednotného informačního systému práce a sociálních věcí – IS Zaměstnanost. Výběrové řízení bylo vyhlášeno ve Věstníku veřejných zakázek pod evidenčním číslem 498309.

MPSV zná nabídky na provozovatele resortních agendových systémů
Foto: Martin Kovář
Popisek: Budova MPSV

Hodnotící komise převzala celkem 6 nabídek, které otevřela postupně podle pořadového čísla a zkontrolovala, zda nabídky splňují všechny potřebné formální náležitosti. Všechny nabídky v tomto smyslu byly vyhovující. Nabídku na provozování resortních agendových systémů podaly tyto společnosti:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co přesně byste nyní udělal jinak?

V čem jste podle vás byli málo odvážní? A nemyslíte, že řadu voličů mohl odradit i ten váš boj s dezinformacemi, za který jste schovávali podle mě spíše jen snahu umlčet jiný názor? Nebo jinak, co jste udělali pro svobodu slova, a proto, aby se lidé nebáli říkat své názory nahlas, což se děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Projekt těžby a zpracování lithia je realizovatelný

10:34 ČEZ: Projekt těžby a zpracování lithia je realizovatelný

Strategický projekt těžby a zpracování lithia v Ústeckém kraji pokročil do další fáze. Společnost Ge…