MŠMT spustilo spoty na podporu vědy a vysokých škol

05.03.2017 14:56

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání zpestřuje divákům televizní reklamní bloky dvěma novými spoty. Ty je možné aktuálně sledovat na třech nejsledovanějších televizních stanicích České republiky.

MŠMT spustilo spoty na podporu vědy a vysokých škol
Foto: msmt.cz
Popisek: MŠMT - logo
reklama

Začíná tím část dlouhodobé mediální kampaně  „Pomáháme pomáhat, učit a bádat“, která je tentokrát zaměřena na prezentaci vědy a vysokého školství, jenž patří mezi klíčové oblasti finanční podpory z operačního programu.

Spot zaměřený na vysoké školství zohledňuje priority Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání  v této oblasti a poukazuje tak na důležitost kvality vzdělání a uplatnitelnost absolventů v novodobé společnosti. „Velmi mě těší, že tento marketingový spot vznikl. Vědění a vzdělání jsou trvalé hodnoty, které otevírají dveře k úspěšnému pracovnímu životu. Nicméně důležitost těchto hodnot je právě v dnešní době nezbytné více než kdykoliv předtím připomínat, třeba právě i prostřednictvím marketingových nástrojů,“ říká rektor Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc.

Přidaná hodnota moderního vybavení a finanční podpory vědců je ústředním motivem spotu, který je zaměřen na vědu a roli operačního programu  v této oblasti. Spot byl natočen v Centru ALGATECH v Třeboni, které vzniklo díky finanční podpoře z fondů Evropské unie. Jeho vedoucí, prof. RNDr. Ondřej Prášil, Ph.D., který ve spotu účinkuje, k tématu dodává: „Vědecké týmy našeho Centra disponují díky podpoře z fondů Evropské unie špičkovou laboratorní technikou. Kvalitní přístrojové vybavení je základem úspěšné vědecko-výzkumné práce, výchovy studentů a spolupráce se zahraničními pracovišti a univerzitami“.

Celou kampaň „Pomáháme pomáhat, učit a bádat“ provází výhradně autenticita. Spoty byly totiž natočeny ve skutečném prostředí vysoké školy a výzkumného centra, zároveň reflektují priority programu , tedy kvalitní a dostupný výzkum, vývoj a vzdělávání.

V Operačním programu Výzkum, vývoj a vzdělávání  je pro žadatele připraveno více než 75 miliard korun z fondů Evropské unie.

Spot Vysoké školy

Spot Vědec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČOI: Kontrola varných desek odhalila u většiny typů nedostatky

22:39 ČOI: Kontrola varných desek odhalila u většiny typů nedostatky

Česká obchodní inspekce kontrolovala vestavné plynové varné desky. V českých domácnostech, kde jsou …